Karrier
Junior manager

Feladatok, melyek Rád várnak:

•   Kollégák irányítása, motiválása a kiváló vendégkiszolgálás érdekében
•   Nyitási és zárási folyamatok irányítása, részvétel a napi éttermi munkában
•   Új munkatársak felvétele, munkaidő-beosztás írása, munkajogi szabályok betartása
•   Alapanyagok rendelése, pénzügyi kimutatások készítése
•   Éttermi tisztaság ellenőrzése, HACCP rendszer betartása

Amit neked kínálunk:

•   Tréningidőszakot követően béremelés
•   Vezetői képzések, karrierlehetőség
•   Biztos munkaviszony
•   Cafeteria
•   20% étkezési kedvezmény éttermeinkben
•   Korlátlan konditerem használat

•   Vezetői szemlélet, kiváló problémamegoldó képesség
•   Nyitott, kommunikatív személyiség
•   Vendéglátás/ turizmus/ kereskedelem területén szerzett tapasztalat

A Bellozzo Kft. által közzétett álláshirdetés alapján nem a Bellozzo Kft.-vel, hanem a vele szerződéses kapcsolatban álló munkaerő-kölcsönző társasággal, vagy diákszövetkezettel létesülhet jogviszony. Az álláshirdetésre történő jelentkezésemmel tudomásul veszem és egyúttal hozzájárulok, hogy a jelentkezésemmel közölt személyes adataim a Bellozzo Kft. -vel szerződéses kapcsolatban álló munkaerő-kölcsönző társaság, vagy diákszövetkezet részére továbbításra kerüljön. A munkaerő-kölcsönző társaság vagy a diákszövetkezet az adataimat kizárólag az álláshirdetésben szereplő munkakörre történő kiválasztás során, illetve jogviszony létesítése esetén a jogviszonnyal összefüggésben kezelheti. Tudomásul veszem, hogy a Bellozzo Kft. -től bármikor tájékoztatást kérhetek a vele szerződéses kapcsolatban álló munkaerő-kölcsönző társaság vagy diákszövetkezet személyéről.