Karrier
Üzletvezető helyettes

Amit kínálunk Neked:
•   Kezdő bér br. 300.000 Ft, cafeteriát, jutalmat
•   Negyedéves bónuszt teljesítmény alapján
•   Napi étkezést, és 50%-os kedvezményt az étterem kínálatából
•   20%-os Burger King kedvezménykártyát
•   Korlátlan, ingyenes konditerem használatot
•   Vezetői képzést, tréningeket, karrierlehetőséget
•   Figyelmet, családias légkört
•   Magyarországon 1991 óta jelenlévő stabil háttérrel rendelkező munkáltatót

Téged keresünk, ha:
•   Vendéglátásban és/vagy vezetői pozícióban tapasztalatod van
•   Biztos és hosszú távú munkalehetőséget keresel
•   Minimum középfokú végzettséged van
•   Képes vagy egy csapatot összefogni, irányítani
•   Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
•   Határozott a fellépésed és magabiztos a kommunikációd
•   Könnyen és gyorsan tanulsz, és rövid idő alatt szeretnél vezetői feladatokat is ellátni
•   Szeretnéd átlátni az étterem teljes körű működését, és megtanulnál minden feladatot, ami egy gyorsétteremben felmerülhet.

Főbb feladatok, melyek rád várnak:
•   Alapanyagok rendelése, raktári rend felügyelete
•   Éttermi tisztaság ellenőrzése, HACCP rendszer betartása, betartatása
•   Kiváló vendégkiszolgálás megtartása, fejlesztése
•   Munkatársak irányítása, munkájuk ellenőrzése, számonkérése
•   Csapat motiválása, csapatépítés
•   Új dolgozók felvétele, meglévők értékelése, fejlesztése
•   Pénzügyi kimutatások vezetése
•   Dolgozói beosztások készítése, munkaidő nyilvántartása, munkajogi szabályok megtartása
•   Gépek, berendezések kezelése, apróbb hibák kijavítása
•   Mindennapi problémák nem várt helyzetek hatékony, gyors megoldása
•   Részvétel a napi éttermi munkában (vendégek kiszolgálása, ételek elkészítése)
•   Nyitási és zárási folyamatok irányítása, dolgozók munkájának folyamatos segítése, támogatása.

A FUSION GROUP amerikai tulajdonú vállalat 1991 óta üzemeltet éttermeket Magyarországon. Mára 41 BURGER KING®, 4 BELLOZZO® és 2 ANNA CAFÉ™ tartozik cégcsoportunk portfóliójába. Jelenleg 1.500 munkavállaló dolgozik hálózatunkban, ám a következő években folyamatosan bővítjük egységeink számát az ország több városában.

A BELLOZZO® márkát a FUSION magyarországi csapata fejlesztette, melyet a mindennapi olasz konyha hívott életre. Három kulcsszavunk: friss, minőségi, olasz, mely nemcsak ételeinket, hanem munkakörnyezetünket is jellemzi. Munkavállalóként így egzisztenciát építhetsz, és lehetőséged nyílik az olasz konyha fortélyainak elsajátítására.

Az éttermeinkről képeket a galériában találhatsz.